Çocuklar İçin Neuro Koklear Implant Sistemleri

Çocuklar İçin Neuro

Erken koklear implantasyon, ileri ve çok ileri derecede işitme kayıplı çocuklara verilebilecek en güzel hediyedir. Hayata engelsiz başlamaları ve yaşıtlarını yakalamaları için büyük fırsattır. Bu çocuklar, normal işiten akranları gibi konuşabilir, okula gidebilir ve sosyalleşmenin tadını çıkartabilir.

Neuro sistem, çocuğunuza ses dünyasını açan özel bir anahtar sunar. Dahası ZTI implantları, geleceğe yönelik olduğundan, çocuğunuz büyüdüğünde en gelişmiş teknolojilerden yararlanmaya devam edebilir. Bunun için yalnızca dış parçanın değiştirilmesi yeterlidir.

Güvenli Seçim

İmplant sistemlerinde dayanıklılık ortalaması 2.5 Joule’dür. Neuro ZTI koklear implant sistemi ise 7 Joule darbe direnci ile rakipleri arasında en sağlam ımplant olmayı başarıyor.Ayrıca tek parça altında, zirkonyum kaplama koruması ile darbeye bağlı bozulma riskini de oldukça düşürüyor.

Neuro One işlemci ise sağlamlık açısından iç parçayı bütünlemektedir. İmplant tanıma teknolojisi ile yanlış cihaz kullanımı engellenirken, self-check özelliği ile iç ve dış parça komponentlerini kolayca test edebilirisiniz. Ayrıca kilitlenebilen pil yuvası da pilleri meraklı parmaklardan koruyacaktır.

Sağlamlık

Çocukların sessizce bir köşede oturduklarını görmek pek kolay değildir. Bu nedenle kullanılan ses işlemcisinin de çocukların aktif hayatına uyum sağlamaları gereklidir. Dayanıklı kablolar, dayanıklı bağlantılar, darbeye dirençli kasa ve uzun ömürlü kaplaması ile Neuro One işlemciler çocuğun günlük aktivitelerinde ona eşlik ederek kesintisiz işitme sağlayacaktır. Neuro One işlemciler, yıpranma ve aşınmaya karşı pek çok kullanım testinden geçmektedir.

İletişim Dünyasını Açın

Okulda sınıf ortamındaki gürültü, öğretmene olan mesafe ve yankı gibi faktörler çocuğunuzun okul başarısını etkileyebilir. Çocukları desteklemek için, Neuro One, piyasada bulunan çeşitli FM sistemlerine, örneğin Oticon’daki Amigo’ya doğrudan bağlantı sunar. Bu sistem, öğretmenin söylediklerini doğrudan ses işlemcisine aktarır.

Rahat Tasarım

Neuro One ses işlemcisi, küçük kulaklarda bile en uygun şekilde oturması için yuvarlak şekilli hafif ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ekstra yumuşak kanca, ses işlemcisini yerinde tutmak için farklı boyutlarda bulunur ve daha canlı etkinlikler sırasında ilave destek için ilave bir tutma sistemi kullanılabilir. Ayrıca çocukların hoşuna gidebilecek çeşitli renklerde Neuro işlemciler mevcuttur.

Hareketli Çocuklar İçin Tasarlandı

Neuro One, çocuklar, ebeveynler ve bakıcılar için özel çözümler sunar. Örneğin, program basma düğmesi ve ses kontrolü tam olarak devre dışı bırakılabilir bunun yerine çocuğunuzun sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için özel programlar eklenebilir. Ayrıca, gösterge ışığı, ses işlemcisinin durumunu ve pil düzeyini gösterir. Cihaz olası bir arıza durumunda da uyarı verir. Bu, öğretmenler ve ebeveynler için oldukça yararlı bir geri bildirim sunar.